Actueel/Geen categorie

Gezellige proeverij zaterdag 2 maart

Feestje!

Heel veel nieuwe producten in onze winkel en een uitbreiding van ons team: dat vraagt om een gezellige middag vol korting, cadeautjes en proeverijen! En dit gaat plaatsvinden op zaterdag 2 maart van 14 tot 17 uur in De Bionier op Terschelling. Kom je ook?

Japke van Leunen, voedings- & gewichtscoach, komt per maart ons team versterken en is er deze middag ook bij. Natuurlijk maakt ze wat lekkers om te laten proeven! Bio-kok Ageeth Piek komt komend seizoen in ons team om regelmatig te gaan koken (hierover later meer!). Zij stelt zich nu vast voor en neemt uiteraard iets te proeven mee.

Jannie en Tineke werken al even bij ons maar zijn er natuurlijk ook! Tineke maakt een glutenvrije lekkernij.

En verder hebben we nog veel meer te proeven (veel nieuwe producten), krijg je deze middag korting hierop en gaat iedereen met een gratis product naar huis!

Genoeg reden om langs te komen toch?

Laat een bericht achter